» » » Jaunajam BMW M5 sedanam ir superauto dinamika

Jaunajam BMW M5 sedanam ir superauto dinamika

1627 0

BMW jaunais sedans iegūs superauto dinamiku. Tas kļuva zināms automašīnas prezentācijā, kur tika parādīts interjers, virsbūve un jaunuma tehniskais aprīkojums. Jāatzīst, ka automašīna izskatās vienkārši krāšņa un viennozīmīgi būs pieprasīta luksusa modeļu cienītāju vidū.

Sāksim ar motoru, kas ir iespaidīgs 4,4 litru V8. Šī skaistā vīrieša jauda ir 635 ZS, kas ir līdzvērtīgs 750 Ņūtonam griezes momentam. Tajā pašā laikā paātrinājums simtiem prasa tikai 3,5 sekundes, un sedana maksimālais ātrums ir 305 km / h.


Kas attiecas uz automašīnas ārpusi, tam noteikti ir klasiskas BMW iezīmes, taču tas ir sportiskāks. Virsbūve ir izgatavota no modernas oglekļa šķiedras, kas atvieglo automašīnas svaru, ļaujot manevrēt pat lielā ātrumā.


Salonā viss ir paredzams šiks un ērts. Sporta iedvesmotu sēdekļu rinda, gluds stūre un digitāls instrumentu kopums ar smalku regulēšanu un vairākiem režīmiem.

Pagaidām nav skaidrs, cik maksās automašīna, taču modelis noteikti būs pieprasīts, neskatoties uz iespaidīgo cenu, kas atbilst šāda līmeņa automašīnai!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/