» » » Ir izlaista pirmā albāņu sporta automašīna Illyrian Pure Sport

Ir izlaista pirmā albāņu sporta automašīna Illyrian Pure Sport

1606 0

Albānija nekad nav bijusi atzīta līdere autobūves nozarē, lai gan daži vietējo burvju projekti var pārsteigt pat vismodernākos autovadītājus! Mēs jūsu uzmanībai piedāvājam pirmo albāņu izstrādātāju sporta automašīnu - Illyrian Pure Sport, un ņemiet vērā mūsu vārdu, tas patiešām pārsteidz!

Mūsu priekšā ir pilnpiedziņas kupeja stilīgā korpusā ar jaudīgu V8 motoru, kas ļauj automašīnai paātrināties līdz simtam tikai 2,7 sekundēs ar maksimālo ātrumu 375 km / h! Automašīnu projektējis Kosovā dzīvojošais Kendrims Taki. Tas bija tas, kurš izveidoja šo iespaidīgo virsbūvi, kas sasaucas ar Lamborghini un Ferrari radīto!


Automašīnas izkārtojums būs standarta šāda veida superautomobiļiem. Pāris sportisku sēdekļu, aiz kuriem atrodas iespaidīgs dzinējs ar vairākiem turbokompresoriem. Šī modeļa motora jauda ir aptuveni 850 ZS, un pārnesumkārba ir iepriekš izvēlēts Tremec robots.

Un viss būtu kārtībā, ja ne viena lieta! Šī automašīna joprojām pastāv tikai kā koncepcija. Tas joprojām ir ļoti tālu no modeļa sērijveida ražošanas, jo automašīnas izstrādātāji prasa ievērojamas investīcijas!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/