» » » Sporta auto Aspark Owl parādījās ASV un Eiropā

Sporta auto Aspark Owl parādījās ASV un Eiropā

1677 0

Aspark Owl oglekļa šķiedras modelis ar elektromotoru ir jaunās paaudzes sporta automobilis. Par tā attīstību atbild Japānas uzņēmums ar tādu pašu nosaukumu, kas gatavojas izlaist tikai 50 šīs automašīnas eksemplārus. Šajā gadījumā vienas automašīnas izmaksas būs 2,9 miljoni eiro!

Tajā pašā laikā modelis ir pēc iespējas elektrificēts, tam ir moderna multimediju sistēma, vairākas kameras vadītāja palīdzībai, adaptīvā klimata kontrole un daudzas citas ērtas iespējas.


Divu durvju kupejas pamatā ir unikāla platforma, kas īpaši izstrādāta šim transportlīdzeklim. Tajā pašā laikā automašīnu virza uzreiz četri elektromotori, kuru kopējā jauda ir iespaidīga 2012. gada jauda! Dzinējus darbina 64 kWh akumulators, kas WLTP ciklā nodrošina 450 km attālumu.


Piekari un bremzes arī Aspark Owl izstrādāja tieši šim modelim, kā rezultātā sporta automašīna tika vadīta nevainojami. Automašīna līdz simtam var paātrināties tikai 1,69 sekundēs, un tās maksimālais ātrums ir iespaidīgs 400 km / h.

Ikviens, kurš vēlas iegādāties jaunu produktu, jau var veikt iepriekšēju pasūtījumu uzņēmuma vietnē, iepriekš kontā iemaksājot 50 tūkstošus dolāru.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/