» » » Aston Martin DBX krosoveri nav pieejami

Aston Martin DBX krosoveri nav pieejami

1575 0

Kamēr Aston Martin ir slavena ar savu sedanu augsto kvalitāti, pašreizējais jaunums pieder pilnīgi citai automašīnu klasei. Mēs runājam par Aston Martin DBX krosoveru, kas tika izlaists Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Šis modelis pieder premium segmentam, tāpēc tā izmaksas sākas no 180 tūkstošiem dolāru.

Sāksim savu pārskatu ar modeļa dzinēju, ko pārstāv jaudīgs V8 dzinējs, kas spēj piegādāt līdz 550 ZS. Tajā pašā laikā paātrinājums no nulles līdz simtiem kilometru ir tikai 4,5 sekundes, un maksimālais ātrums sasniedz 290 km / h.


Tomēr galvenā krosovera Aston Martin priekšrocība ir nepārspējams salona komforts, kas veicina garus braucienus un ērtu kustību. Maiga gaiša āda, pārbaudīts dizains, ērta visu elementu atrašanās vieta, kā arī šiks apdares stils, lūdzu, acis un pilnībā pamato automašīnas astronomiskās izmaksas.

Automašīna ir aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām, un tajā ir daudz elektronisko sensoru un kameru, kas palīdz ērti pārvietoties pa pilsētu. Informācijas un izklaides sistēma atbalsta jaunākās vadītāja lietotnes, un milzīgais panorāmas jumts ir ideāls papildinājums transportlīdzekļa kopējam raksturam!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/