» » » Kia Cadenza un K900 sedani vairs netiks pārdoti ASV

Kia Cadenza un K900 sedani vairs netiks pārdoti ASV

1700 0

Pāris interesanti sedani - Kia Cadenza un K900 - pamet Amerikas tirgu. Tas ir saistīts ar zemo automašīnu pārdošanas apjomu, kas, pat ņemot vērā pagājušā gada epidemioloģisko situāciju, atstāj daudz ko vēlamu. Tomēr jums par to nevajadzētu uztraukties, jo jauni modeļi ASV tirgū nāk no Korejas uzņēmuma Kia ar apskaužamu regularitāti.

2020. gadā ASV tirgū tika pārdoti tikai 390 K900 transportlīdzekļi, savukārt Kia Cadenza - tikai 305 vienības. Pat pagājušajā gadā anulētajam Jaguar XJ klājās daudz labāk, pārdodot 1117.


Šī iemesla dēļ Korejas koncerns nolēma izņemt automašīnas no tirgus. Tajā pašā laikā pircējiem joprojām tiks dota iespēja iegādāties izejošos modeļus ar nelielu atlaidi, taču šī gada aprīlī Kia Cadenza un K900 vairs netiks pārdoti.


Tajā pašā laikā līdzīgas vienas klases automašīnas, piemēram, Nissan Maxima un Toyota Avalon, štatos tiek pārdotas diezgan labi. Pirmais pārdeva 18062 automašīnas, savukārt Toyota ideja tika nopirkta 18421 reizes!

Pagaidām nav zināms, kādas automašīnas KIA piedāvās aizbraukušo sedanu vietā, taču ir skaidrs, ka noteikti būs jauni modeļi!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/