» » » Ķīnas Geely iegādāsies elektromobiļu ražotāju

Ķīnas Geely iegādāsies elektromobiļu ražotāju

1686 0

Viens no lielākajiem Ķīnas uzņēmumiem Geely gatavojas iegādāties elektromobiļu ražotāju Sinogold. Perspektīvais uzņēmums ļaus auto gigantam palielināt elektrisko transportlīdzekļu ražošanas jaudu, kā arī nostiprināt savas pozīcijas pasaules tirgū.

Saskaņā ar oficiālajiem avotiem Sinogold savu pastāvēšanu sāka 2016. gadā. 2017. gadā komanda atklāja elektrisko minivenu, kura kods bija G60, un gadu vēlāk modelis veiksmīgi nonāca pārdošanā. Tomēr automašīnas iegāde nebija tik aktīva, kā mēs vēlētos, kā rezultātā uzņēmums saskārās ar finansiālām grūtībām.


Geely piekrita atrisināt uzņēmuma problēmas, kurām ir visi nepieciešamie resursi, lai izveidotu ražošanu un palīdzētu mazam uzņēmumam ar aprīkojumu. Īpaši tiek plānota vairāku jaunu darbnīcu būvniecība, kā arī darbgaldu iegāde elektromotoru ražošanai.

Ja viss notiks pēc plāna, pirmie Sinogold komandas modeļi tirgū nonāks 2022. gadā. Geely vadība plāno palielināt ieguldījumus daudzsološajā ražotājā, ja uzņēmuma produkti sāk droši pārdot milzīgajā Ķīnas automašīnu entuziastu tirgū.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/