» » » Mūsdienu konceptauto GAC EMPOW55 un Aion Y devās sērijās

Mūsdienu konceptauto GAC EMPOW55 un Aion Y devās sērijās

1636 0

Pāris interesantu konceptauto pagājušā gada aprīlī Šanhajas auto izstādē parādīja masveida ražošanu. Mēs runājam par GAC EMPOW55 un Aion Y modeļiem, kas ir pašreizējās sērijas atjauninātas versijas un Ķīnas tirgū nonāks pavasarī. Kas attiecas uz modeļu eksportu uz ārējiem tirgiem, informācija par to vēl nav sniegta.

Tagad par tehnisko aprīkojumu. GAC EMPOW55 modelis tiks aprīkots ar turbokompresoru "četri" ar 169 ZS, kā arī divu litru analogu ar 190 ZS. Aion Y krosoveru darbina hibrīds spēka agregāts. Runājot par spēka agregātu, abi modeļi izmanto septiņu joslu robotu, kas diezgan labi spēj tikt galā ar jebkura veida motoriem.


Es gribētu pievērst īpašu uzmanību krosoveram Aion Y, pareizāk sakot, tā elektromotoram un akumulatoram. Pēc automašīnas izstrādātāju domām, automašīna var pārvietoties, neizmantojot iekšdedzes motoru, un akumulatoru var uzlādēt augstsprieguma degvielas uzpildes stacijā vai no mājas tīkla.


Modeļa motors ražo 120 kW, savukārt akumulatora jauda ir 37 kW, kas ir pietiekami 180 km nobraukšanai, neizmantojot benzīna motoru.

Abi modeļi izskatās daudzsološi un pievilcīgi, tāpēc noteikti atradīs savu patērētāju!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/