» » » Hyundai Tucson N Line saņems jaunu motoru klāstu

Hyundai Tucson N Line saņems jaunu motoru klāstu

1602 0

Labs Korejas ražotāja krosovers tiks atjaunināts kā daļa no nākamā pārveidošanas. Mēs runājam par Hyundai Tucson N Line modeli, kas iegūs ne tikai jaunu izskatu, bet arī svaigu motoru līniju. Tomēr parunāsim par visu sīkāk.

Jaunā Tusan versija saņems ne tikai platāku un pievilcīgāku buferi, bet arī paaugstinātu radiatora grilu, kas rada gaismas un ēnas spēli, piešķirot automašīnai savu garšu. Turklāt tiks pievienota atjaunināta optika, aizmugurējie spoguļi un virsbūves krāsas riteņu arkas.


Tomēr visinteresantākie ir hibrīdautomobiļi. Starp tiem ir gan dīzeļdzinēji, gan benzīna dzinēji, kas ir savienoti pārī ar 150 un 180 kW motoru pēc pircēja izvēles. Rezultāts ir ievērojams jaudas pieaugums (+150 ZS).


Turklāt Hyundai ir strādājis pie adaptīvās balstiekārtas, iesmidzināšanas sistēmas un bremzēm. Ir uzlabota arī automašīnas pasīvā drošība, pievienoti jauni vadītāja palīgi un braukšanas režīmi.

Apkopojot, es vēlos atzīmēt, ka Hyundai ir prezentējis patiešām iespaidīgu sava flagmaņa krosovera pārveidojumu, kuru var iegādāties jau šodien.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/