» » » Crossover Eclipse Cross ir pārstilējis

Crossover Eclipse Cross ir pārstilējis

1642 0

Mazais kompaktais krosovers Mitsubishi Eclipse Cross ir saņēmis nākamo plānoto atjauninājumu. Pārveidošanas rezultātā tika mainīts automašīnas dizains, kā arī pievienoti pāris interesanti dzinēji. Mēs sīkāk runāsim par jauninājumu sarakstu zemāk.

Mitsubishi ar savu leģendāro Pajero modeli skaidri zina daudz par labiem krosoveriem. Viņas kompaktā apvidus automobiļa Eclipse Cross modelis pārdod diezgan labi gan Eiropas, gan Āzijas tirgos. Pavisam nesen šī automašīna ir saņēmusi nākamo pārveidošanu.


Atjaunināšanas laikā tika nomainītas radiatora restes un optika. Turklāt mēs sajaucāmies ar jauno ķermeņa elementu štancēšanu, kas noteikti kļuva interesantāka. Automašīna ir piepildīta ar stingrām līnijām, kas labi iederas kopējā ārpusei, kas izskatās ļoti moderna.

Tomēr papildus eksterjeram japāņi piedāvā pāris jaunus dzinējus. Starp tiem ir divu litru benzīna "četri" ar 156 ZS. un 1,5 litru 136 ZS dzinēju. Turklāt mēs pielāgojām balstiekārtu, uzlabojām multimediju sistēmu un nodrošinājām arī papildu braukšanas režīmus ar vadītāja palīgiem!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/