» » » Bentley Continental GTC partija tika atsaukta ievelkamā jumta dēļ

Bentley Continental GTC partija tika atsaukta ievelkamā jumta dēļ

1642 0

Bentley Continental GTC luksusa automašīna gadu sāka ar sliktām ziņām. Šī modeļa īpašnieki ir spiesti apmeklēt oficiālos Bentley servisa centrus, lai novērstu darbības traucējumus ar saliekamo automašīnas jumtu. Šajā gadījumā problēma nemaz nav pacelšanas mehānismā, bet gan programmatūrā, kas jāaizstāj ar darba kopiju.

Mūsdienu automašīnu pasaule jau nav iedomājama bez borta datoriem un programmām, kas palīdz aprēķināt degvielas iesmidzināšanu, kā arī kontrolē dažādas funkcijas un mehānismus. Diemžēl programmatūras problēmas pēdējos gados ir visizplatītākais jauno automašīnu darbības traucējumu cēlonis.


Spilgts piemērs tam ir situācija ar luksusa kabrioletu Bentley Continental GTC, kas tika atsaukts nepareizu darbību dēļ ar ievelkamu jumtu. Izrādījās, ka modelis ir vienkārši nepabeigts, jo par jumta mehānismu atbildīgā atslēga darbojas tikai 6 vai vairāk metru attālumā no automašīnas.

Uzņēmuma speciālisti teica, ka visa būtība ir programmatūrā, kuru var viegli nomainīt jebkurā servisa centrā. Tajā pašā laikā viņi nepaņems ne santīma no automašīnu īpašniekiem par nepareizas darbības apkalpošanu!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/