» » » Nissan Leaf automašīnu apskats

Nissan Leaf automašīnu apskats

11 351 0

Starp vēsturiski nozīmīgajām automašīnām Nissan Leaf noteikti ieņems savu īsto vietu. Fakts ir tāds, ka šis ir pirmais pieejamais un masveidā ražots elektriskais transportlīdzeklis, kuru var iegādāties gandrīz jebkurš autovadītājs. Padarījis mazliet tuvāku nākotni, Nissan plāno ilgi uzturēt veiksmīgu automašīnu, tāpēc ir pāragri atvadīties no šī elektromobiļa un pierakstīt to vēstures gadagrāmatā!

Pirmās paaudzes Nissan Leaf Japānas tirgū ienāca 2009. gadā, un pasaules pirmizrāde notika 2010. gadā. Automašīna bija aprīkota ar nelielu 80 kW (102 ZS) motoru un 24 kW / h litija jonu akumulatoru. Baterijas ietilpība bija pietiekama, lai nodrošinātu nobraukumu 160 km, bet, ja izmantojat klimata kontroli un paaugstinātu ātruma ierobežojumu, attālums tika samazināts līdz 100 km.

Otrā paaudze tika izlaista 2017. gadā, kā rezultātā palielinājās akumulatora jauda (līdz 72 kWh), kā arī mainījās automašīnas izskats, kļūstot tradicionālāks. Motora jauda palika nemainīga enerģijas ietaupījuma dēļ. Klīst baumas par nenovēršamo jaunās Leaf paaudzes parādīšanos, kā rezultātā automašīna tiks darbināta ar divām dzinējām, taču oficiālu datu par to vēl nav.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/