175 0

Sērijā ienāk nākamā jaunā Jeep Grand Cherokee paaudze. Šoreiz noliecam visus pirkstus uz rokas. Piektās paaudzes auto varēs lepoties ar daudziem jauninājumiem, kas noteikti patiks pircējiem. Šīs inovācijas ir saistītas ar labākiem dzinējiem, kā arī pozitīvām izmaiņām automašīnas izskatā.
193 0

Crossvan Kia Carens beidzot ir sasniedzis Eiropas tirgu. Automašīna sākotnēji parādījās Indijā, kur tā tika samontēta uz Hyundai Motor India rūpnīcas bāzes. Rietumu tirgum izstrādātāji klāstam pievienoja pāris jaunus dzinējus, kā arī nedaudz mainīja modeļa izskatu un interjeru. Tomēr sāksim secībā un pastāstīsim par Carens sīkāk.
199 0

Tuninga studija dÄHLer no Šveices īstenoja vēl vienu projektu, kura pamatā ir Bavārijas automobiļu industrija. Protams, BMW automašīnas ir biežs viesis dÄHLer kastēs, taču šis konkrētais projekts šķitīs interesants visiem ātrgaitas modeļu cienītājiem ar sportiskām notīm dizainā. Iepazīstieties - BMW 128ti modernizētā formātā.
195 0

Unikālais Ferrari BR20 beidzot atklājis savus tehniskos parametrus un izskatu. Par šo eksperimentālo modeli klīda daudz baumu un spekulāciju, taču ne visas tās apstiprinājās ar oficiālo paziņojumu par auto, kas notika tikai pirms dažām dienām. Šajā ziņā mēs jums pastāstīsim visu, kas šobrīd ir zināms par Ferrari BR20.
1149 0

Daudzi Ford Bronco fani ar nepacietību gaida jaunā Bronco Raptor izlaišanu, kam vajadzētu parādīties jau 2022. gada beigās. Tomēr šobrīd Ford nolēma paspilgtināt šīs vājās cerības, izlaižot jauno Bronco R SUV, kuru mēs apskatījām šajā īsajā rakstā.
1159 0

Audi SQ5 Sportback beidzot parādījās izstāžu zālēs daudzās Eiropas valstīs. Šis nav parasts modelis, jo tā ir SQ5 Sportback īpašās versijas modifikācija, kas tika izlaista tikai ar dīzeļdzinēju. Atšķirībā no sava priekšteča, jaunā versija paplašinās dzinēju klāstu ar benzīna agregātiem, kā arī uzlabos automašīnas ārējos datus.
1147 0

Jaguar E-type ir elektromobilis, kas diezgan labi pārdodas britu zīmola cienītāju vidū. Tikmēr uzņēmuma vadība atceras tās krāšņās dienas, kad zem automašīnu pārsega murmināja jaudīgi V12 dzinēji, iepriecinot klientus ar raksturīgu skaņu un smaržu. Šajā sakarā tika nolemts veikt zināmu modeļa pazemināšanu un atgriezt to šajā krāšņajā pagātnē.
1150 0

Chevrolet Corvette C2 ir ikonisks auto, kas tika ražots no 1963. līdz 1967. gadam. Toreiz šīs divdurvju kupejas tika saražoti aptuveni 118 tūkstoši vienību, taču drīz pēc 70. gadu naftas krīzes modeļa ražošanu nācās pārtraukt benzīna cenu kāpuma dēļ. Lai kā arī būtu, esam sagatavojuši brīnišķīgu šī auto restomodu, par ko runāsim vēlāk tekstā.