1463 0

Kamēr Aston Martin ir slavena ar savu sedanu augsto kvalitāti, pašreizējais jaunums pieder pilnīgi citai automašīnu klasei. Mēs runājam par Aston Martin DBX krosoveru, kas tika izlaists Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Šis modelis pieder premium segmentam, tāpēc tā izmaksas sākas no 180 tūkstošiem dolāru.

1509 0

Pāris interesantu konceptauto pagājušā gada aprīlī Šanhajas auto izstādē parādīja masveida ražošanu. Mēs runājam par GAC EMPOW55 un Aion Y modeļiem, kas ir pašreizējās sērijas atjauninātas versijas un Ķīnas tirgū nonāks pavasarī. Kas attiecas uz modeļu eksportu uz ārējiem tirgiem, informācija par to vēl nav sniegta.

1495 0

BMW jaunais sedans iegūs superauto dinamiku. Tas kļuva zināms automašīnas prezentācijā, kur tika parādīts interjers, virsbūve un jaunuma tehniskais aprīkojums. Jāatzīst, ka automašīna izskatās vienkārši krāšņa un viennozīmīgi būs pieprasīta luksusa modeļu cienītāju vidū.

1463 0

Mazais kompaktais hečbeks MINI ir saņēmis milzīgu atjauninājumu Eiropas tirgum. Automašīna ir ļoti pieprasīta dažādu Eiropas valstu pilsoņu vidū, tāpēc dizainera komanda stingrā Olivera Heilmera vadībā darīja visu iespējamo, lai pilnībā pārveidotu pazīstamo pilsētas automašīnu.

1485 0

Mazais kompaktais krosovers Mitsubishi Eclipse Cross ir saņēmis nākamo plānoto atjauninājumu. Pārveidošanas rezultātā tika mainīts automašīnas dizains, kā arī pievienoti pāris interesanti dzinēji. Mēs sīkāk runāsim par jauninājumu sarakstu zemāk.

1503 0

BMW ir paziņojis par īpašu PHEV versiju parādīšanos sedanu 3. un 5. sērijā. Tas nozīmē, ka drīz uzņēmuma izstāžu zālēs būs iespējams oficiāli iegādāties iemīļotās automašīnas hibrīdo versiju, kas palīdzēs ievērojami ietaupīt degvielu un samazināt kaitīgo izmešu daudzumu.

11 000 0

Ford ir viens no vecākajiem automašīnu ražotājiem pasaulē. Vienā laikā šis uzņēmums veica reālu revolūciju automobiļu tirgū, un daudzi mūsdienu uzņēmumi, kas ražo automašīnas, izmantojot montāžas konveijerus, izmanto tās attīstību.

1462 0

Slavenais minivens no Mitsubishi ir viens no atzītajiem līderiem savā klasē un tiek veiksmīgi pārdots visā pasaulē. Varbūt maz no autovadītājiem nav dzirdējuši par šo automašīnu, taču ir fakti, kas var pārsteigt pat šī furgona īpašniekus.

1508 0

Čehijas autoražotājs Skoda tika dibināts 1859. gadā. Tieši tad inženieris un uzņēmējs Emīls Skoda nolēma sākt ražot metāla izstrādājumus. Pirmajos pastāvēšanas gados uzņēmums ražoja dzirnavu rezerves daļas, atslēdznieku aprīkojumu un pat militāro aprīkojumu.