1711 0

Bentley Continental GTC luksusa automašīna gadu sāka ar sliktām ziņām. Šī modeļa īpašnieki ir spiesti apmeklēt oficiālos Bentley servisa centrus, lai novērstu darbības traucējumus ar saliekamo automašīnas jumtu. Šajā gadījumā problēma nemaz nav pacelšanas mehānismā, bet gan programmatūrā, kas jāaizstāj ar darba kopiju.

1196 0

Vasaras riepas ir galvenais ceļu satiksmes drošības elements, kas vasaras sezonā ietekmē Jūsu transportlīdzekļa saķeri un vadāmību. Protams, par vasaras riepām ir daudz mītu un maldīgu priekšstatu. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar izplatītākajiem mītiem par vasaras riepām un uzzināsim, kas par tām patiešām būtu jāzina. 

1636 0

Kamēr Aston Martin ir slavena ar savu sedanu augsto kvalitāti, pašreizējais jaunums pieder pilnīgi citai automašīnu klasei. Mēs runājam par Aston Martin DBX krosoveru, kas tika izlaists Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Šis modelis pieder premium segmentam, tāpēc tā izmaksas sākas no 180 tūkstošiem dolāru.

1704 0

Pāris interesantu konceptauto pagājušā gada aprīlī Šanhajas auto izstādē parādīja masveida ražošanu. Mēs runājam par GAC EMPOW55 un Aion Y modeļiem, kas ir pašreizējās sērijas atjauninātas versijas un Ķīnas tirgū nonāks pavasarī. Kas attiecas uz modeļu eksportu uz ārējiem tirgiem, informācija par to vēl nav sniegta.

1699 0

BMW jaunais sedans iegūs superauto dinamiku. Tas kļuva zināms automašīnas prezentācijā, kur tika parādīts interjers, virsbūve un jaunuma tehniskais aprīkojums. Jāatzīst, ka automašīna izskatās vienkārši krāšņa un viennozīmīgi būs pieprasīta luksusa modeļu cienītāju vidū.

1713 0

Mazais kompaktais krosovers Mitsubishi Eclipse Cross ir saņēmis nākamo plānoto atjauninājumu. Pārveidošanas rezultātā tika mainīts automašīnas dizains, kā arī pievienoti pāris interesanti dzinēji. Mēs sīkāk runāsim par jauninājumu sarakstu zemāk.