1125 0

Slavenais drēbnieks TRE ir strādājis pie vācu BMW M2 (G87), pārveidojot kupeju estētiskākā tēlā, pateicoties īpaši izstrādātam virsbūves komplektam, kurā ietilpst: priekšējie un aizmugurējie bamperi, apakšlūpa, sānu apmales un autentiskas spuras. Darbnīcā tiek apgalvots, ka daudzas ķermeņa daļas ir izgatavotas no oglekļa šķiedras.
1118 0

Ķīniešus kārtējo reizi izdevies pārsteigt ar negaidītiem jaunumiem no Šanhajas 2023. gada autofestivāla, prezentējot unikālu jaunumu elektriskā sedana veidā, ko plānots ražot ar zīmolu Exeed. Ir vērts atzīmēt, ka šis ir pirmais vieglā automobiļa eksemplārs šajā līnijā, kas tiks ražots ar atsevišķu apakšzīmolu - Sterra.
1125 0

Pēdējā izstādē Ķīnā Itālijas auto korporācija prezentēja jaunu atjauninātā krosovera Maserati Grecale Folgore modeli ar elektrisko vilci, kura kopējā jauda ir 557 zirgspēki. Automašīna spēj sasniegt maksimālo ātrumu 220 km/h, kas īpaši neapmierināja skatītāju cerības, jo degvielas versijas veiktspēja ir daudz augstāka - 285 kilometri stundā.
1155 0
Ātrākā padomju sacīkšu automašīna, kas radīta Otrā pasaules kara priekšvakarā, iedvesmoja dizainerus izveidot neticami foršu motociklu GK-1m1938. gada GAZ GL1 bija ātrākais padomju sacīkšu auto pirms Otrā pasaules kara, un šī motocikla koncepcija izrāda cieņu klasiskajam transportlīdzeklim.