189 0

Kamēr Aston Martin ir slavena ar savu sedanu augsto kvalitāti, pašreizējais jaunums pieder pilnīgi citai automašīnu klasei. Mēs runājam par Aston Martin DBX krosoveru, kas tika izlaists Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Šis modelis pieder premium segmentam, tāpēc tā izmaksas sākas no 180 tūkstošiem dolāru.

1123 0

Bentley Continental GTC luksusa automašīna gadu sāka ar sliktām ziņām. Šī modeļa īpašnieki ir spiesti apmeklēt oficiālos Bentley servisa centrus, lai novērstu darbības traucējumus ar saliekamo automašīnas jumtu. Šajā gadījumā problēma nemaz nav pacelšanas mehānismā, bet gan programmatūrā, kas jāaizstāj ar darba kopiju.

1109 0

Pāris interesanti sedani - Kia Cadenza un K900 - pamet Amerikas tirgu. Tas ir saistīts ar zemo automašīnu pārdošanas apjomu, kas, pat ņemot vērā pagājušā gada epidemioloģisko situāciju, atstāj daudz ko vēlamu. Tomēr jums par to nevajadzētu uztraukties, jo jauni modeļi ASV tirgū nāk no Korejas uzņēmuma Kia ar apskaužamu regularitāti.

194 0

Pāris interesantu konceptauto pagājušā gada aprīlī Šanhajas auto izstādē parādīja masveida ražošanu. Mēs runājam par GAC EMPOW55 un Aion Y modeļiem, kas ir pašreizējās sērijas atjauninātas versijas un Ķīnas tirgū nonāks pavasarī. Kas attiecas uz modeļu eksportu uz ārējiem tirgiem, informācija par to vēl nav sniegta.

198 0

BMW jaunais sedans iegūs superauto dinamiku. Tas kļuva zināms automašīnas prezentācijā, kur tika parādīts interjers, virsbūve un jaunuma tehniskais aprīkojums. Jāatzīst, ka automašīna izskatās vienkārši krāšņa un viennozīmīgi būs pieprasīta luksusa modeļu cienītāju vidū.

176 0

Mazais kompaktais hečbeks MINI ir saņēmis milzīgu atjauninājumu Eiropas tirgum. Automašīna ir ļoti pieprasīta dažādu Eiropas valstu pilsoņu vidū, tāpēc dizainera komanda stingrā Olivera Heilmera vadībā darīja visu iespējamo, lai pilnībā pārveidotu pazīstamo pilsētas automašīnu.

1106 0

Mazais kompaktais krosovers Mitsubishi Eclipse Cross ir saņēmis nākamo plānoto atjauninājumu. Pārveidošanas rezultātā tika mainīts automašīnas dizains, kā arī pievienoti pāris interesanti dzinēji. Mēs sīkāk runāsim par jauninājumu sarakstu zemāk.